DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Aktuality

Aktuality 2018

6.10. - MVP České Budějovice

Wonder Of The Heaven All I Need - třída mladých - V1, CAJC, Cruft's kvalifikace

Udělen titul JUNIOR ŠAMPION ČR!!

Devčovi je pouhých 11 měsíců, jsem na něj pyšná 

 

9.9. - Krajská výstava Louny

Devil-Wonder of The Heaven All I Need - V1, Vítěz třídy mladých 

  

2.9. - KV BCCCZ Machův Mlýn

Wonder Of The Heaven All I Need - V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých

1.9. - středoevropská výstava Border kolií Machův Mlýn

Wonder Of The Heaven All I Need - třída mladých - V1, CAJC

 

18.8.-19.8. MVP Bratislava

Wonder Of The Heaven All I Need - 2x V1, CAJC

21.7. - Krajská výstava Martiněves
Rozhodčí Leoš Jančík

Wonder Of The Heaven All I Need - Třída dorostu - Velmi nadějný 1

22.7. - MVP Czestochowa
Wonder Of The Heaven All I Need - Poprvé ve třídě mladých - Výborný 2/8

2.7. - MVP Klatovy

Wonder Of The Heaven All I Need - třída dorostu - Velmi nadějný 1

27.5. - Klubová výstava BCCCZ

rozhodčí Elisabeth Ertl

Wonder Of The Heaven All I Need - třída dorostu- Velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

 

26.7. - Speciální výstava BCCCZ

rozhodčí Milan Krinke

Wonder Of The Heaven All I Need - třída dorostu, Velmi nadějný 2 s krásným posudkem

20.5. - MVP Litoměřice

Ailin z Keblických Strání - třída šampionů - V1, CAC

 16.5. - DD zkoušky

Ailin z Keblických strání - F1 na výborně

a tím splnila podmínky pro titul Master of Dogdancing 1.stupně

 

29.4. - klubová výstava KCHMPP

Wonder Of The Heaven All I Need - třída dorostu - VN1/2
A Sweet Princess Danaishe - třída otevřená - V2, res. CAC/7

 

1.4. - Happy Dog Show

Wonder Of The Heaven All I Need - 2.místo/24 štěňata FCI I, soutěž o nejkrásnější štěně výstavy postup do TOP 10
Sheilinka - 4.místo veteráni voříšci do 40 cm, soutěž o nej veterána výstavy postup do TOP 10


21.1. - A Sweet Princess Danaishe "Bonnie" se stala chovnou fenou!

    "Bonnie" absolvovala tuto neděli bonitaci od BCCCZ. Splnila všechny podmínky a byla shledána chovnou fenou! 

A Sweet Princess Danaishe - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD - neg.
                                                                CEA, TNS, CL, MDR1 - normal po rodičích
                                                                bon. kód: iimbesnnnna/E1R1Aktuality 2017

Nový člen smečky

23.12.2017 k nám do smečky přinesl Ježíšek dárek až z Maďarska. Je jím úžasný černobílý chlapeček jménem 
Wonder Of The Heaven All I Need "Devil" Jsem z něj nadšená. Je vyrovnaný, mazlivý, akční, přátelský. Už se mnou absolvoval i návštěvu oveček a musím uznat, že mu to šlo moc dobře. Doufám, že to bude moje budoucí výstavní a sportovní naděje. Každopádně si teď ale bude užívat štěněcího života a uvidíme, k čemu nás později čas zavede. 


2.12. - Mikulášský farma závod

    Nechaly jsme se s Angie zlákat na mikulášský farma závod v pasení, nepásly jsme přesně 13 měsíců, Angie mi ukázala, že pasení se nezapomíná a i přes moje ohromné chyby získala 73 bodů ze 100 a skončila na krásném 5.místě z 10 závodníků 😍Jsme zmrzlé, zablácené, ale spokojené. Díky všem za super den.


7.11. - Nové fotky štěňátek

    Valentýnka a Šejdyho jsem potkala na výstavě v Letňanech, a pak mi přišli fotky Bory a Brexie. Musím uznat, že se z nich stávají krásní psi. 

  

 


5.11. - MVP Letňany

    Moje nejkrásnější modré lištičky na výstavě heart rozhodčí Marie Marušková

A Sweet Princess Danaishe, třída mezitřída- V2, res CAC
Danger Wendaja, třída otevřená - V3

 

 

 


Štěňátkům jsou 2.měsíce!

Tak nastal čas se s namiši miláčky rozloučit. Všichni kromě posledního Patricka (ten musí ještě počkat) jsou u svých nových páníčků. Během toho posledního měsíce se z nich stala dokonalá demoliční četa. Udělat krok aniž by se některý z nich nezavěsil na mou botu, ruku, nohavici či mi jen prostě vlezl pod nohu, opravdu nebylo možné. Každopádně i přes všechny jejich lumpárny tu bez nich bude smutno a bude se nám po nich stýskat! 

 

Štěňátkům je 1.měsíc!

Čas utíká jako voda. Před pár dny se narodili, otevřeli očka, začali chodit a už i pořádně lumpačí. Téměř všichni mají své budoucí páníčky. Jen jeden chlapeček stále hledá tu nejlepší rodinu. Dnes také všichni dostali svá jména. 

Máme štěňátka!!!

9.7. pozdě večer se Nexince a Jumpymu narodilo 6 krásných a zdravých štěňátek, 3 holčičky a 3 kluci, všichni jsou v pořádku a miminka se mají čile k světu. 2 pejsci stále vyhlížejí svoje nové páníčky, pro více informací mě neváhejte kontaktovat

 

 

NEXINKA ZAČALA HÁRAT A O VÍKENDU 6.- 8.5. JEDEME NA KRYTÍ! :-)  

Aktualizace

Tak téměř po roce nějaká aktualizace, jen to shrnu; miminka už nejsou miminka, ale puberťáci :-)
Falco si ve třídě štěňat vyběhl známku VN1
Bonča ve třídě dorostu VN3 
Artie má na kontě 2 zlaté medaile v soutěžích na cvičáku.
Stali se právoplatnými členy rodiny a dělají svým majitelům jen samou radost a to vše dělá radost i mě. 

 

Nexinka si za tu dobu složila zkoušky HtM1 a DwD2, letos se opět vrátila do výstavního kruhu a splnila podmínky pro titul šampion Polska a Grand šampion Slovenska! A také plánujeme po Nexince vrh B, více info najdete v záložce Odchovy. :-)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Štěňátka nám pěkně rostou. Už jsou tu s námi celý 1. měsíc!! Všichni už koukají, chodí, hrají si, no prostě se mají čile k světu. Krásně si hrají i mezi sebou ale i s mamkou nebo tetou Angie. Také už mají všichni svá jména. 


foto 1.měsíc

Máme štěňátka!!!

V noci 21.4.2016 se nám narodila 3 krásná a zdravá štěňátka! Máme 2 černobílé kluky a 1 modrobílou holčičku! Všichni tři se mají čile k světu a krásně přibývají na váze. Více informací v Odchovy


1.den
                                                                                                           7.den
 

Máme nakryto!!

22.2.2016 proběhlo krytí Nexinky, zda bylo krytí úspěšné se dozvíme za necelý měsíc. Předpokládané datum porodu je kolem 26.4.2016 :-) 

 

 

 

 

18.1.2016 -  ve dnech 16. a 17.1.2016 jsme se s Nexinkou zúčastnily dvoudenní výstavy v Nitře, Nexie si odvezla známky V1, CAC a V2, res CAC a tím splnila podmínky pro získání titulu Slovenský šampion krásy!! Jsem na ní nesmírně pyšná :-)

 

1.12.2015 - Dne 28.11. jsme se zúčastnily dogdancingových zkoušek, kde Nexinka složila zkoušku MD1 na výborně! Sheila se pokoušela o zkoušku DwD1, ale bohužel opět mojí vinou a mojí neznalostí jsme diskvalifikovaly. Brzy nás čeká repete, tak snad se zadaří. Angie si převzala talířek za titul Mastera a její výraz si myslím mluví za vše :-)

 

          

 Foto Martina Irglová

10.11.2015 - I po tak krátké době se toho u nás událo zase celkem dost :-) Angieska splnila zkoušku MD1 na Výborně a splnila tím podmínky pro získání titulu Master of Dogdancing 1. úrovně a o 3 dny později úspěšně složila zkoušku ZVOP. Aktuálně se připravujeme na zkoušku HWT a nějakou další zkoušku z dogdancingu. S Nexie se pilně připravujeme na zkoušky ze sportovní kynologie a snad také pokoříme nějakou zkoušku z dogdancingu. Byly jsme na výstavě v Bratislavě, odkud si Nexie odvezla krásné výsledky, zúčastnily jsme se také MVP v Praze, kde v ohromné konkurenci a dost přísným hodnocením rozhodčího dostala známku V3 a vyrazily jsme na agility závody do Nymburka. Prostě se nenudíme :-)

 

 

6.10.2015 - Tak naše přípravy se vyplatily a Nexinka si na DD zkouškách v Děčíně složila zkoušku DwD1. Byly jsme také na frisbee závodech v Novém Strašecí, Nexie se snažila a chytala co mohla, Angie se také snažila a skončila na úžasném 4.místě v kategorii DogDartbee!

 

29.9.2015 - Po měsíci opět menší aktualizace a opět se toho stalo celkem dost :-) Asi nejdůležitější a nejzásadnější informace je ta, že Nexie úspěšně prošla bonitací a stala se tak chovnou fenou! Takže nyní nám v plánovaném krytí brání už jen registrace názvu chovatelské stanice. S oběma holkama jsem se zúčastnila opět několika výstav a oběma se podařilo na výstavách ukořistit titul Krajský vítěz. Pomalu ale jistě se připravujeme na zkoušky z dogdancingu, sportovní kynologie a obedience, jestli se zadaří, se uvidí...

 

            

Foto Jolana Svobodová

31.8.2015 - Ve dnech 22.8. a 23.8. jsme vyrazily s Nexie na výlet do Bratislavy na dvoudenní výstavu, Nexie měla premiéru ve třídě otevřené, jelikož 21.8. měla narozeniny a už nemohla do jiné třídy. Jela jsem tam s pocitem, že se prostě jen zúčastníme a zase uvidíme, jak to chodí v zahraničí. A výsledky mě velice překvapily, Nexie oba dny získala ocenění V1, CAC a tím se stala čekatelem slovenského šampiona krásy! 

 

19.8.2015 - Během prázdninových dní se toho u nás událo více než dost, Angie si odvezla z klubové výstavy KCHMPP titul CAC a Nejlepší fena plemene, zúčastnily jsme se úžasného agility tábora Opsion pod vedením Ireny Kochové a Pavla Koška, oba nám za těch pár dní dali strašně moc a posunuli nás ohromně kupředu. Také jsme se zúčastnily Sranda výstavy pro voříšky a psy s PP, tato akce sloužila hlavně jako podpora útulkům. Akce byla dvoudenní a úspěchy holčiček nádherné, Sheila po oba dny V2, Angie v neděli V2, Nexie V4, s bráškou Atíkem Nexinka skončila na 2.místě v soutěži o nejkrásnější psí pár. Zároveň probíhaly sranda agility závody, kde v tuneliádě Nexie byla na 3.místě, Angie na 1., v jumpingu Angie na 2. místě a v součtech si vyběhla krásné 1. místo! S Angie se připravujeme na start v oficiálních závodech agility a s Nexie se stále soustředíme na obedience a snad během podzimu... ;-) 

 

      

Foto Lucie Petirová

20.6.2015 - Národní výstava Klatovy, Nexie V1, CAC a splněny podmínky pro JCH ČR!!

13.6.2015 - Klubová výstava KCHMPP, Nexie V2, res. CAC - posudek v sekci Výstavy 

30.5.2015 - Oblastní výstava Plzeň, Nexie V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

23.5.2015 - Naše oblíbené agility závody v Nymburce, Angie si vyběhla v jumpingu krásné 1. místo, agility už bylo horší, zóny prý koušou do tlapiček, tak se musí přeskakovat :-p 

22.5.2015 - Nexie jsem nechala udělat genetické testy na TNS a NCL a výsledky jsou naprosto super, Nexie je na vše normal! Zároveň byla genetickým testem potvrzena barva seal blue, která se moc nevyskytuje a Nexie také tuto vlohu pro barvu nese dál!

16.5.2015-Pro srandu jsem přihlásila Angie na zkoušky obedience. Angie i bez velkého tréninku a extra příprav složila zkoušku OBZ. Nexie stále ještě trochu tréninku potřebuje, na zkoušky se chystáme, ale až někdy časem. Místo toho jsme zintenzivněly tréninky pasení, což Nexie baví mnohem více :-) 

 

Aktualizace - 2015

Od doby poslední aktualizace se událo hodně podstatných věcí. Prošly jsme s holkama spousty akcí. Od výstav přes výlety s kamarády až po pasení. 

                                                                            RTG vyšetření

    Nexie podstoupila RTG vyšetření a snímky jsem poslala na     posouzení MVDr. Ekrovi. Než přišli výsledky byla jsem     nervózní jako malá holčička před vysvědčením. Ale vše     dopadlo ještě lépe jak na jedničku! A tak je mi ctí oznámit,     že Ailin z Keblických strání je: 
                  
DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní 

yšetření podstoupil i Nexienky bráška Athos z Keblických strání a výsledky byly také úžasné! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní

                                                        Pasení

Pořádně jsme se pustily do pasení. Začali jsme navštěvovat pravidelné tréninky pod dohledem zkušené trenérky. Zlepšila jsem se nejen já ale taky samozřejmě Nexie i Angie. Na tenhle rok plánujeme s Nexie složit nějakou tu zkoušku, začneme se ZVOP a dál uvidíme jak se nám bude dařit. 

 

                                                                        Obedience

    S Nexie jsme se začali připravovat také na obedience     dráhu. Trénovali jsme již nějakou dobu doma, ale v lednu     jsme vyrazily na trénink k Lucii Prause. Nexie cvičila opravdu     hezky. Projeli jsme všechny cviky a probrali jak postupovat     učení cviků dalších. Nexie se Lucce líbila a byla v ní viděna     obedience naděje. Takže máme momentálně v plánu další tréninky a v květnu celé soustředění. A až se odhodlám tak se pokusíme složit zkoušku OBZ. 

                        Sraz vrhu A z Keblických strání

Sraz byl svolán na 5.října 2014. Sešli jsme se úplně všichni v Keblicích. Dorazili sourozenci i oba rodiče. Užili jsme si skvělý den v prima společnosti. Vyrazili jsme na výlet, a chovatelky pro nás přichystali menší trénink frisbee. A co nikdo nečekal, byli soutěže v netradičních disciplínách. Nexie se dařilo a vysoutěžila si krásné 3.místo a to ihned za rodiči! Doufám, že se podobné setkání bude v budoucnu opakovat! 

 

 


Aktualizace

Maminka Nexie si nechávala dodatečně dělat vyšetření na DNA CEA a přišly ty nejlepší výsledky, Kali je DNA CEA Normal, máme ohromnou radost!

Letošní rok trávíme převážně na výstavách, postupně doplním veškeré informace :-)

Nexie si zkusila poprvé obrany a myslím, že jsme našly další sport, který nás bude maximálně bavit!

 

Nexie a její první závody!

Dnes (27.4.) jsme s Nexie a Angie vyrazily na neoficiální závody. Po pravdě jsem nějaký úspěch hlavně s Nexie nečekala. Ale opak byl pravdou. Nexie se krásně soustředila, měla oči jen pro mě a úžasně vnímala. Angie předvedla naprosto luxusní běhy, jen ten druhý nebyl zcela podle mých představ. 

Výsledky: Nexie - 2.místo, 1.místo!!
               Angie - 1.místo!!

Aktualizace

- Od doby vytvoření nového webu uběhla poněkud dlouhá doba. Stalo se toho mnoho, ale nehodlám to sem všechno vypisovat cheeky. Tak pouze ve zkratce:

    Angie: - Zúčastnila se pár výstav, výsledky z nich                                        naleznete ZDE
                   

      

 

    Sheila: - Zúčastnila se voříškiády. 
                     - Podstoupila kastraci.

 

 

 

 

 

 

 

    

    Nexie: - Roste jako z vody, už je z  ní velká psí slečna. 
                    Zúčastnila se výstav, svého  prvního pasení, agility tréninků,  srazu se sourozenci...

      
 

 

!!! Nové stránky !!!